ART / Misc. paintings / Pictures 12861245
nr 1286 1245
Olle Gustafsson
(f. 1934), Sverige
3 pcs. Olle Gustafsson (b. 1934), Sweden. Sweden. Collage med gamla föremål. Signerade a tergo, daterade -97 respektive -99. Inside measurements: 30x38 cm,
PICTURES, 3 st. Sverige. Collage med gamla föremål. Signerade a tergo, daterade -97 respektive -99. Ramens innermått: 30x38 cm
Olle Gustafsson, Swedish painter born 1934.
1000
SEK 600
Monday November 4 2019
at 20:58:35
4/11 18:39:37